HISTORIA NASZEJ SŁUŻBY

10 lutego 2021
...
1 476 Views
HISTORIA NASZEJ SŁUŻBY
2001 r. styczeń : Po raz trzeci idę siedzieć do więzienia. Zaczynam szukać Boga.
2001 r. wiosna : Spotykam Jezusa i rodzę się na nowo.
2001 r. listopad : Wychodzę z więzienia. Zaczynam systematycznie brać udział w spotkaniach Kościoła Zielonoświątkowego w Warszawie na ul. Siennej.
2002 r. styczeń : Żenię się z Agatą ( wierząc że niebawem narodzi się na nowo z Bożego Ducha ).
2002 r. luty : Przeżywam chrzest w Duchu Świętym. Zaczynam głosić publicznie ewangelię ( również na ulicach ) Zakładam działalność gospodarczą ( stolarka budowlana ).
2002 r. maj/czerwiec : Przyjmuję chrzest w wodzie.
2003 r. kwiecień : Po raz czwarty idę siedzieć do więzienia ( za sprawy z przed nawrócenia ). Agata spotyka Jezusa i rodzi się na nowo.

2003 r. sierpień – 2006 r. luty : Zakładam i prowadzę kościół na terenie aresztu śledczego Warszawa Białołęka. Przyprowadzam do Jezusa wielu ludzi.

2003 r. kwiecień – 2004 r. kwiecień : Agata zostaje ochrzczona w Duchu Świętym i przyjmuje chrzest w wodzie.
2006 r. lipiec : Wychodzę z więzienia. ( 2003 r. kwiecień – 2006 r. lipiec : Systematycznie piszę listy do wszystkich ludzi których znam i głoszę im ewangelię. Do nawróconych też ustawicznie piszę listy z nauczaniami i świadectwami moich działań w Chrystusie na terenie więzień w których przebywam. )
2006 r. sierpień – 2013 r. luty : Pracuję ( bez przerwy ) na różnych etatach ( 1.rozbiórka domów, 2.wnętrzarstwo, 3.pizzeria 4.obsługa wózka widłowego i sortowanie owoców, 5.obsługa klienta w handlu materiałami budowlanymi )
2006 r lipiec : Zaczynam usługiwać jako ewangelista i kaznodzieja ( objeżdżając różne wspólnoty chrześcijańskie ).
2006 r. lipiec – 2007 styczeń : Oprócz uczęszczania do Kościoła Zielonoświątkowego w Warszawie na ul. Siennej, zaczynamy odwiedzać Kościół Wiary Ewangelicznej “Spichlerz” i wspólnotę o nazwie Kościół W Warszawie.
2006 r. lipiec – 2007 wrzesień : Prowadzimy grupę domową w naszym mieszkaniu. Zaczynamy ewangelizować nasze miasto ( Nasielsk ).
2007 r. styczeń : Opuszczamy Kościół Zielonoświątkowy w Warszawie na ul. Siennej. Zaczynamy systematycznie bywać w Kościele Wiary Ewangelicznej “Spichlerz”. Stajemy się placówką Kościoła Spichlerz.
2007 r. – 2008 r. sierpień : Prowadzimy u nas w domu chrześcijańską szkołę “Przełom”, zawierającą materiały z Kościoła Spichlerz.
2008 r. luty – Rodzi się nasza córka Sara ( nasze drugie dziecko ).
2008 r. wrzesień – 2011 r. grudzień : Zakładamy i prowadzimy Kościół z Szczypiornie ( około 35 km od Warszawy ) ( na ternie ośrodka dla bezdomnych ). Od tego czasu zaczynamy systematycznie udzielać wywiadów telewizjom, gazetom i portalom internetowym ( TVP 1, TWP 2, Polsat, TVN, tv RELIGIA, WP, gazeta WYBORCZA, i wiele innych ).( Przez media docieramy z ewangelią do milionów ludzi ) W tym okresie zaczynam pisać różne chrześcijańskie artykuły.
2009 r. wrzesień – 2010 czerwiec r. : Agata uczęszcza do szkoły liderów i pastorów ( prowadzonej przez Kościół Spichlerz ). Kończy ją z najwyższym stopniem i jest ordynowana na pastora przez Biskupa Kościołów “Zbawienia” Filipa Sawoczkę z Ukrainy.
2011 r. grudzień – W wyniku buntu przeciwko nam w kościele w Szczypiornie ( który to bunt spowodował zamknięcie dla nas bram ośrodka gdzie prowadziliśmy Kościół ) opuszczamy to miejsce. Rozstajemy się również z Kościołem Spichlerz który bunt ów poparł.
2011 r. grudzień – 2012 r. grudzień : Zakładamy i prowadzimy mały Kościół w Nasielsku.
2012 r. grudzień – 2014 grudzień : Prowadzimy w naszym domu co tygodniową grupę domową.
2012 r. : Przyłączamy się do federacji Kościoła Bożego i zaczynamy oficjalnie funkcjonować pod nazwą Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii. ( 2013 r. luty : Zwalniam się z pracy i przechodzę na pełen etat jako duchowny. )
2012 r. październik – 2014 r. grudzień : Prowadzimy na ternie Warszawy chrześcijańską szkołę o nazwie “Szkoła Przebudzenia” ( w budynku Kościoła Chwały { dawniej Kościół “Jezus Jest Panem” } i przy współpracy tamtejszych pastorów ). Systematycznie organizujemy co tygodniowe ewangelizacje uliczne w Warszawie.
2014 r. grudzień : Rozstajemy się Kościołem Chwały. Zakładamy w Warszawie Kościół Mocy.
2015 r. styczeń : Zaczynamy wdrażać w życie objawienie budowania apostolskiej federacji “Obóz Boży”. Zaczynamy zakładać kościoły.
2019 r. lipiec : Rozstajemy się z federacją Kościoła Bożego.
2020 r. maj : Rejestrujemy w MSWiA federację apostolską o nazwie Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii “Obóz Boży”
( 2006 r. lipiec – 2015 r. styczeń : W tym okresie działam jako ewangelista i kaznodzieja. Jeździmy z Agatą po całej Polsce. Docieramy do wszystkich możliwych kościołów. Głosimy na ulicach, robimy spotkania uzdrowieńczo – uwolnieniowe, docieramy do szkół z profilaktyką do spraw zachowań ryzykownych, głosimy w więzieniach, zakładach poprawczych, domach dziecka. )
( 2015 r. do teraz… : Skupiamy się na prowadzeniu lokalnego kościoła w Warszawie, szkolimy ludzi, zakładamy nowe kościoły i monitorujemy ich rozwój, uwalniamy proroczy głos do Kościoła, wprowadzamy przebudzeniowe nowelizacje i tworzymy apostolską przestrzeń do działania dla naszych ludzi)
Artur i Agata Cerońscy

.

Share This