PRAWDZIWA MIŁOŚĆ USUWA WSZELKI LĘK. Rozważania o Miłości

4 stycznia 2020
...
1 366 Views

Lęk – stan emocjonalny związany z przewidywaniem nadchodzącego z zewnątrz lub pochodzącego z wewnątrz niebezpieczeństwa, objawiający się jako: 1. niepokój, 2. napięcie, 3. skrępowanie, 4. zagrożenie.

W miłości nie ma bojaźni, wszak doskonała miłość usuwa bojaźń, gdyż bojaźń drży… (3 List Jana 1.10)

Usunąć – 1. zabrać coś skądś, aby nie zawadzało, 2. pozbawić kogoś zajmowanego stanowiska lub urzędu, 3. wyciągnąć lub wyrwać z żywego organizmu jakąś jego część, 4. sprawić, że coś przestaje istnieć na zawsze.

Istnieją cztery podstawowe grupy lękowe: a) LĘK PRZED PRZYSZŁOŚCIĄ, b) LĘK PRZED KONSEKWENCJAMI, c) LĘK PRZED STRATĄ, d) LĘK PRZED ŚMIERCIĄ.

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NA STAŁE USUWA KAŻDY Z TYCH LĘKÓW!

———————————————————————————————–

Zawsze chciałem się nie bać, ale zawsze się bałem. Lęki towarzyszyły mojemu życiu od zawsze. Kiedy narodziłem się z Bożego Ducha, to zacząłem brać autorytet nad demonami i lęki zaczęły słabnąć. Niektóre z nich zniknęły, niektóre osłabły a jeszcze inne “przechodziłem” w odwadze. Ale przez cały czas odczuwałem w duszy ich obecność.

Gdy w moim życiu zdarzały się sytuacje, które w przeszłości stały się zarzewiem stanów lękowych to doświadczałem zazwyczaj demonicznych ataków lękowych. W mojej duszy istniały takie przestrzenie, które stanowiły dobry grunt dla demonicznych inwazji, a ja nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Zawsze mogłem je zdominować i wypędzić, ale nie potrafiłem sprawić aby nie przychodziły.

Dopiero kiedy zacząłem coraz głębiej doświadczać Miłości, to te lęki zaczęły wycofywać się, a potem zupełnie poznikały.

Ustawiczne i pogłębiające się doświadczanie przeze mnie Miłości doprowadziło do tego, że lęki ZUPEŁNIE ZNIKNĘŁY z mojego życia.

Wielu ludziom może to się wydawać zupełnie nieracjonalne – ale ja wiem co mam i skąd to mam…

Szalom.

.

Share This