O WIERZĄCYCH I NIE WIERZĄCYCH

24 sierpnia 2019
...
1 152 Views

…kto przychodzi z nieba…Świadczy o tym, co widział i słyszał, lecz nikt nie przyjmuje jego świadectwa. Kto przyjął jego świadectwo, ten potwierdził, że Bóg mówi prawdę. (Ewangelia wg Jana 3.31-33)

JEŻELI NARODZIŁEŚ SIĘ Z BOŻEGO DUCHA, TO NIE MUSISZ SIĘ ZASTANAWIAĆ O CZYM ŚWIADCZYĆ, PONIEWAŻ WYSTARCZY ŻE BĘDZIESZ MÓWIŁ CO “WIDZISZ I CO SŁYSZYSZ”…
Jako człowiek duchowy, MASZ DOSTĘP DO DUCHOWEJ RZECZYWISTOŚCI.
WYSTARCZY ŻE UWIERZYSZ ŻE “WIDZISZ I SŁYSZYSZ W DUCHU” A BĘDZIESZ WIDZIAŁ I SŁYSZAŁ. (za prawidłowe rozróżnianie odpowiada mądrość, objawienia i obdarowania – ale to należy do dziedziny relacji z Bogiem, a więc… po prostu fundamentalne sprawy.

Nie łudź się, że skoro posiadasz Boski przekaz, to wszyscy będą cię chcieli słuchać… Wręcz przeciwnie. WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE CHCE BOGA I JEGO PRAWD. Wielokrotnie robią wrażenie że są zainteresowani, ale gdy dochodzi do miejsca powiązania zasłyszanych Prawd z wiarą, następuje zazwyczaj wycofanie się. DO CIEBIE NALEŻY TO, ABY SKŁADAĆ ŚWIADECTWO O PRAWDZIE. ALE NIE JEST ZALEŻNYM OD CIEBIE, CZY KTOŚ W TWOJE ŚWIADECTWO UWIERZY.

Ci zaś ludzie, którzy uwierzą tobie, UWIERZĄ TAKŻE BOGU.
Nie musisz się zastanawiać, czy człowiek, który przyjął sercem składane przez ciebie świadectwo-uznał jednocześnie je za Prawdę Bożą.
WIERZĄC TOBIE-WIERZĄ BOGU !

Szalom.

Artur Ceroński

.

Share This