UKRYTE SŁOWO

9 lutego 2019
...
1 649 Views

…oni nic z tego nie zrozumieli i było to słowo zakryte przed nimi, i nie wiedzieli, co mówiono. Ewangelia wg Łukasza 18:34

Zawarty w tym wersecie zapis: było to słowo zakryte przed nimi tłumaczony jest najczęściej w sposób który sugeruje, że nie wszystkie Boże przekazy są dla człowieka Bożego czytelne, ponieważ zależy to od tego, czy Pan temu człowiekowi objawi swoje Słowo.

Tego rodzaju wykłady, doprowadziły do totalnego rozjazdu w życiu wielu chrześcijan. Ludzie mówią: „Na razie tego nie pojmuję, ale jak Pan da mi objawienie to zrozumiem”. W efekcie ludzie tacy czekają latami na “objawienie Słowa” i trwają w życiowym zastoju.

DZISIAJ, Z MIEJSCA APOSTOLSKIEGO AUTORYTETU PRZEKLINAM TĄ DIABELSKĄ “TEOLOGIĘ”.

Oryginalne brzmienie zapisu „zakryte przed nimi” brzmi „krypto apo autos” co w najprostszym przekładzie tłumaczy się ZAKRYTE PRZEZ NICH. A zatem TO NIE PAN PRZED NIMI UKRYŁ SŁOWO, ALE TO ONI SAMI NIE BYLI UKIERUNKOWANI SERCEM NA PRAWDĘ, PRZEZ CO DALI POZWOLENIE DIABŁU, ABY ZACIEMNIŁ ICH UMYSŁY.

ROZPOZNANIE OBJAWIENIA NIE ZALEŻY OD WOLI PAŃSKIEJ, ALE OD DECYZJI CZŁOWIEKA.

Jeżeli człowiek szuka Prawdy i jest zdecydowany na każdą Jej wersję, to objawienia płyną jak woda. Jeżeli zaś człowiek podchodzi to tematu prawdy relatywnie, to sam ten fakt jest wystarczający aby nie odbierać Bożych objawień.

Szalom.

Artur Ceroński

.

Share This