BÓG „NIESPRAWIEDLIWY”

11 lutego 2019
...
1 485 Views

Powiadam wam, iż każdemu, kto ma, będzie dane, temu zaś, który nie ma, i to, co ma, będzie odebrane. Ewangelia wg Łukasza 19:26

BÓG NIE DAJE WEDŁUG POTRZEB, BÓG DAJE WEDŁUG UCZYNKÓW WIARY

Dla świata to wielka niesprawiedliwość. Ale własnie taki Jest Bóg – „niesprawiedliwy” według światowych kryteriów. Humanizm i religia – dwa największe “filary” świata – rysują nam Boga jako uczciwą i dobrotliwą postać, która (niczym przykładny socjalista) daje potrzebującym, zabezpieczając ich potrzeby. To mega-romantyczne, ale nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.

KAŻDEMU KTO MA, BĘDZIE DANE…

Oto prawdziwa istota serca Boga.

ON SZUKA TEGO CO LUDZIE PRZEZ WIARĘ WZIĘLI OD NIEGO.

Do tego właśnie dodaje i tak tworzy. W Chrystusie Jezusie zostało dane ludzkości WSZYSTKO, co jest potrzebne do życia i pobożności. Dziś mamy „BRAĆ w wierze”, a nie czekać aż “DOSTANIEMY z uwagi na nasze potrzeby”.

JEDNI BIORĄ OD BOGA PRZEZ WIARĘ I MAJĄ CORAZ WIĘCEJ A INNI OCZEKUJĄ NA BOŻE ZAOPATRZENIE Z NADZIEJĄ ZASPOKOJENIA POTRZEB I TO JEST ICH OSOBISTA TRAGEDIA.

Jeszcze dziś przeorganizuj swoje życie. Zobacz co masz, bo TO otwiera ci drogę do kolejnych zasobów Nieba. Rozwiń wiarę z poziomu, na którym jesteś, i – krok po kroku – nabywaj.

NA ILE WYKORZYSTASZ SWÓJ OBECNY POTENCJAŁ WIARY, NA TYLE SIĘGNIESZ PO KOLEJNE PRZESTRZENIE POSIADANIA BOŻYCH DÓBR.

Szalom.

Artur Ceroński

.

Share This