Wszystko jest możliwe

23 lipca 2016
...
4 702 Views

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

“ I przyszedłszy do uczniów, ujrzeli mnóstwo ludu wokół nich i uczonych w Piśmie, rozprawiających z nimi. I wnet wszystek lud, ujrzawszy go, zdumiał się, i przybiegłszy, witał go.  I zapytał ich: O czym z nimi rozprawiacie? Wtedy odpowiedział mu jeden z ludu: Nauczycielu, przyprowadziłem do ciebie syna mego, który ma ducha niemego. A ten, gdziekolwiek go pochwyci, szarpie nim, a on pieni się i zgrzyta zębami i drętwieje; i mówiłem uczniom twoim, aby go wygnali, ale nie mogli. A On im odrzekł, mówiąc: O rodzie bez wiary! Jak długo będę z wami? Dokąd będę was znosił? Przywiedźcie go do mnie! I przywiedli go do niego. A gdy go duch ujrzał, zaraz zaczął nim szarpać, a on upadłszy na ziemię, tarzał się z pianą na ustach. I zapytał ojca jego: Od jak dawna to się z nim dzieje? A on powiedział: Od dzieciństwa. I często go rzucał nawet w ogień i wodę, żeby go zgubić; ale jeżeli coś możesz, zlituj się nad nami i pomóż nam. A Jezus rzekł do niego: Co się tyczy tego: Jeżeli coś możesz, to: Wszystko jest możliwe dla wierzącego. Zaraz zawołał ojciec chłopca: Wierzę, pomóż niedowiarstwu memu: A Jezus, widząc, że tłum się zbiega, zgromił ducha nieczystego i rzekł mu: Duchu niemy i głuchy! Nakazuję ci: Wyjdź z niego i już nigdy do niego nie wracaj. I krzyknął, i szarpnął nim gwałtownie, po czym wyszedł; a chłopiec wyglądał jak martwy, tak iż wielu mówiło, że umarł. A Jezus ujął go za rękę i podniósł go, a on powstał.”

( Ewangelia Marka 9.14-27 )

Duch “niemy” , to duch niekontaktujący się , MARTWY DUCH .
Ten duch szarpał twoim życiem aż “drętwiałeś”.
Wprowadzał cię w życiowe “pożary” i “powodzie” aby zatracić twoje życie .
To on, od twojego dzieciństwa, krok po kroku, wprowadzał cię a zasady i arkana królestwa ciemności .
CZY DOSTRZEGASZ JEGO DZIAŁANIA ???
CZY NADAL BORYKASZ SIĘ Z NIM ???
Jeśli tak, to czy masz go serdecznie dosyć ?
Jest dla ciebie “światełko w tunelu” – tym światełkiem jest JEZUS .

“…A Jezus, widząc, że tłum się zbiega, zgromił ducha nieczystego i rzekł mu: Duchu niemy i głuchy! Nakazuję ci: Wyjdź z niego i już nigdy do niego nie wracaj. I krzyknął, i szarpnął nim gwałtownie, po czym wyszedł; a chłopiec wyglądał jak martwy, tak iż wielu mówiło, że umarł. A Jezus ujął go za rękę i podniósł go, a on powstał.”

( Ewangelia Marka 9.25-27 )

JEZUS JEST WŁADCĄ ABSOLUTNYM !
On jest w stanie odrodzić cie, uwolnić i podnieść .

“… I często go rzucał nawet w ogień i wodę, żeby go zgubić; ale jeżeli coś możesz, zlituj się nad nami i pomóż nam. A Jezus rzekł do niego: Co się tyczy tego: Jeżeli coś możesz, to: Wszystko jest możliwe dla wierzącego. Zaraz zawołał ojciec chłopca: Wierzę, pomóż niedowiarstwu memu…”

( Ewangelia Marka 9.22-24 )

Jezus potrzebuje jedynie MINIMUM wiary w Jego wszechmoc .
On dzisiaj woła tak jak kiedyś :
“WSZYSTKO JEST MOŻLIWE DLA TEGO , KTÓRY WIERZY !!!”

WSZYSTKO !!!
WSZYSTKO !!!
WSZYSTKO !!!

Szalom .

Artur i Agata Cerońscy .

 

.

Share This