Powołanie

1 lutego 2015
...
2 776 Views

Tekst: Mateusz Wnukowski

mateusz wnukowskiChrystus umarł za ciebie i za mnie. My oddaliśmy Jemu całe swoje życie. Kiedy żyłeś jak ten świat, żyłeś dla samego siebie, ale kiedy Chrystus cię zbawił to już nie możesz żyć dla samego siebie, nie możemy się zadowalać tym ze mamy Zbawienie. Popatrz na ludzi na ulicy, ilu z nich pójdzie do piekła, ilu z nich nie poznało osobiście Jezusa.

Powstań z miejsca komfortu, ten świat czeka na objawienie synów i córek Bożych. Idź za swoim powołaniem, nie patrz się co inni religijni ludzie o tobie powiedzą. Idź głos, nauczaj, uzdrawiaj, wypędzaj z ludzi demony i wskrzeszaj z martwych.

Duch Święty pragnie by Królestwo Boże było rozprzestrzeniane wszędzie, aby ludzie poznali realnego Boga by mogli być zbawieni. Niech twoje życie, religia i ten klimat nie blokują cie, wybij się ponad to wszystko. Nie należysz do siebie, twoje życie jest w Jezusie i dla niego żyjesz. Dlaczego ja tak dużo głoszę ewangelii, w tramwajach metrze pociągach ulicach? Możesz pomyśleć „Wstydzę się w tych miejscach głosić”. Ja też tak miałem, ale Miłość Boża jest ponad wstyd i lek. Ja wiem, że wielu ludzi jest w drodze do piekła dlatego chcę wszystkim mówić, że jest dla nich ratunek Jezus Chrystus. Pragnę żeby ludzie doświadczali realności Boga w swym życiu, aby Jego poznali i syna Jego Jezusa Chrystusa.

.

Share This