Flirt

6 lutego 2015
3 684 Views

artur 8To nieprzyjemny temat i jak zwykle takie tematy pomijane są w kościele. Mnoży to się po kościołach jak zaraza i nic się z tym nie robi.

Czemu poruszam ten temat, bo nie mam zgody na ta zarazę w kościele. Dzisiejsze narzeczeństwo pieczętowane jest seksem i ludzie nic sobie z tego nie robią, taki luzik, taki „kompromisik”. Oczywiście nie wszyscy tak postępują, ale to są jednostki. Służymy ludziom i widzimy jak diabeł ogrywa ludzi. Jest takie powiedzenie, kto w ciele zaczyna, w ciele tez kończy – to odnośnie seksu przedmałżeńskiego.

Ostatnio byłam świadkiem takiej sytuacji, dwoje ludzi miało się ku sobie i nic w tym złego, jeśli w tej relacji JEZUS jest PANEM a nie ludzie. Sypiali ze sobą i chodzili do kościoła, taki numer. Kiedy zapytałam tego człowieka i co dalej, no wiesz przeprosiliśmy BOGA, ABSURD! Przeprosili BOGA i dalej było wszystko bez zmian żyli jak mąż i żona. Od momentu seksu, do którego doszło na skutek wcześniejszego flirtu, połączyli się ze sobą i zaczęli mieć wobec siebie roszczenia. I potem pada pytanie ja nie wiem czy to ma być moja żona,szok! Później mówią tacy ludzie do siebie wiesz JEZUS jest PANEM, to nie działa. Jeśli chodzisz na kompromisy to nie licz później na cuda. Człowiek ten w prawdziwie później pokutował, nie słowem ale czynem i odwrócił się od grzechu, zrywając ten flirt, bardzo szybko to się rozpirzyło całkowicie.

Nie tak ma to być. Narzeczeństwo to święty czas, kiedy możesz poznawać czy przyszły kandydat ma być twoim małżonkiem. Patrz jak wierzy, jaki ma stosunek do pieniędzy. W czasie narzeczeństwa ustalamy sprawę wychowania dzieci, seksu, służby itd. Nie licz na to, że w małżeństwie coś się zmieni tacy jacy w narzeczeństwie tacy w małżeństwie, to co ustalicie tak będziecie mieli.

Kiedy mój mąż się nawrócił to nie spał zemną trzy miesiące aż do czasu ślubu. Mamy super małżeństwo. Nie bierz przyjacielu przykładu z tego świata, dla tego świata umarliśmy. Bądźcie świeci w relacjach narzeczeńskich, spędzajcie czas z BOGIEM i nie grzeszcie. LIST DO HEBRAJCZYKÓW 13,4: „Małżeństwo niech będzie we czci u wszystkich, a łoże nie skalane: rozpustników i cudzołożników sądzić będzie BÓG”

Leave A Comment

Share This