Najnowsze Teksty
PAMIĘTAJ O SŁOWACH (Luty 12, 2019 9:35 pm)
JEŚLI NIE CHCESZ (Luty 12, 2019 9:28 pm)
BÓG “NIESPRAWIEDLIWY” (Luty 11, 2019 10:08 pm)
SŁUŻ W CZAS DOBRY I W CZAS ZŁY (Luty 11, 2019 9:27 pm)
JEŚLI MASZ GRANICE (Luty 9, 2019 8:22 pm)
UKRYTE SŁOWO (Luty 9, 2019 8:14 pm)
PROROKUJĄCY WROGOWIE (Luty 9, 2019 7:31 pm)
NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI (Luty 9, 2019 7:25 pm)
UKRZYŻUJ KRÓLA (Luty 8, 2019 8:58 pm)
WIELKIE POSŁANNICTWO (Luty 7, 2019 4:34 pm)


UKRZYŻUJ KRÓLA

8 lutego 2019
...
36 Views

…Piłat im odpowiedział: JEŚLI CHCECIE, UWOLNIĘ WAM KRÓLA żydowskiego? Wiedział bowiem, że arcykapłani wydali Go przez zawiść. Lecz arcykapłani podburzyli tłum, żeby uwolnił im RACZEJ Barabasza. Piłat ponownie ich zapytał: Cóż więc mam uczynić z tym, którego nazywacie Królem żydowskim? Odpowiedzieli mu krzykiem: UKRZYŻUJ GO! Piłat odparł: Cóż więc złego uczynił? Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: Ukrzyżuj Go! Wtedy Piłat, chcąc zadowolić tłum, uwolnił im Barabasza, Jezusa zaś kazał ubiczować i wydał na ukrzyżowanie. Ewangelia wg Marka 15:9-15

GDY TYLKO CZŁOWIEK BOŻY ROZPOZNA W SOBIE KRÓLA, DIABEŁ NATYCHMIAST CHCE GO ZABIĆ.

Dopóki ludzie Boży nie rozumieją, że zjednoczenie z Chrystusem czyni ich królami – diabeł będzie “milczał”… Humanizm będzie ich akceptował a religia będzie ich chwalić… Ale gdy tylko jakaś dusza ozdrowieje i zacznie manifestować królewskie przywileje – rozpoczyna się “piekło”.

CHRZEŚCIJANIN NIE WŁADAJĄCY, TO CHRZEŚCIJANIN WSZĘDZIE PASUJĄCY.

Królowanie jest uznawane za wyniosłość, pychę i próżność. Nie ma uznania ani w świecie ani w nominalnym Kościele. A przecież bycie królem, to nasz spuścizna: …to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia. Łaską bowiem jesteście zbawieni. Razem też wskrzesił i razem posadził na wyżynach niebieskich – w Chrystusie Jezusie… List do Efezjan 2:5-6

TYLKO KRÓLOWIE SĄ W STANIE ZASZKODZIĆ DIABŁU.

Właśnie z tego powodu, diabeł urządza “nagonkę” na ludzi, którzy odkryli w sobie króla… On boi się TYLKO królów – chce ich zdyskredytować i wykończyć. Ale wystarczy pójść „na maxa” za objawieniem bycia królem, aby przetrącić diabłu łeb.

KRÓLOWIE MAJĄ PRZYPORZĄDKOWANĄ SOBIE WAŻNĄ CECHĘ – SZYBKO POWSTAJĄ.

Diabeł chce wyeliminować królów, bo to oni realnie mu zagrażają. Nominalny, przeciętny i wycofany w religię lub humanizm chrześcijanin, nie jest żadnym problemem dla szatana.

Jeżeli przezwyciężysz lęk i postanowisz królować, to wszystko w twoim życiu się zmieni. Diabeł będzie chciał cię zabić, a Bóg wypromować. Jeszcze dziś pójdź “za ciosem” i zacznij królować.

Artur Ceroński – król

.

Share This