Najnowsze Teksty
WIERNY PARTNER (Czerwiec 17, 2019 5:28 pm)
WIĘCEJ NIŻ TYLKO SŁOWA (Czerwiec 17, 2019 5:20 pm)
PO CO BÓG POSŁAŁ CHRYSTUSA NA ŚWIAT? (Czerwiec 17, 2019 11:34 am)
CZEGO NIGDY NIE POKONASZ? (Czerwiec 11, 2019 1:42 pm)
ZALEŻNOŚĆ ZROZUMIENIA (Czerwiec 11, 2019 1:08 pm)
MIAŁEM SEN (Czerwiec 6, 2019 10:52 am)
NA PODOBIEŃSTWO JEZUSA!!! (Czerwiec 4, 2019 12:29 pm)
ZGODNI Z SERCEM (Czerwiec 4, 2019 12:23 pm)
WEWNĘTRZNE BOGACTWO! (Czerwiec 4, 2019 12:21 pm)


Świadectwo uwolnienia – Natalia Witkowska

31 sierpnia 2017
...
2 066 Views

Gdy miałam 19 lat w mojej głowie powstała myśl aby zmienić nieco swój wygląd. Postanowiłam wybrać się na dziś bardzo popularne i modne sztuczne opalanie w solarium. Wydawało mi się, że jak się trochę poopalam to nic mi nie będzie. Ale ta niewinna myśl była jedynie początkiem tego co stało się ze mną później. Za każdym razem gdy wychodziłam z miejsca gdzie się opalałam, czułam się lepiej, a moja pewność siebie rozpierała mnie od środka. W moim umyśle powstawały myśli, że lepiej wyglądam, że ludzie na ulicy spoglądają na mnie z podziwem i moja dusza zaczęła się tym karmić.

Długość opalania i jego częstotliwość wzrastała z dnia na dzień. Moje oczy miały zasłonę i nie byłam w stanie dostrzec tego, że wyglądam coraz to gorzej. Po długich latach zaczęło brakować mi pieniędzy na opalanie i wtedy uświadomiłam sobie, że jestem tym silnie zniewolona i że solarium stało się moim uzależnieniem.

Gdy z powodu braku czasu, czy pieniędzy nie mogłam iść się opalać, wówczas moja psychika byłą zrujnowana. Czułam się źle i zaczęłam popadać w depresję. W moim umyśle słyszałam głos mówiący mi, że umrę na raka skóry, ale wciąż nie umiałam przestać.

Zaczęłam wierzyć że naprawdę umrę i z tą świadomością żyłam.
W którymś momencie natłok tych myśli był tak mocny, że postanowiłam się modlić prosząc Boga o ratunek. Mówiłam Mu, że nie radzę sobie z tym w czym tkwię. Strach i myśli przygniatały mnie coraz mocniej, ale ja wciąż wołałam do Boga. Przychodziłam do Niego codziennie i z biegiem czasu zaczęłam czuć, wewnątrz mnie spokój, a niepokojące myśli odchodziły ode mnie. I w ten sposób z dnia na dzień byłam uwalniania od demona , który zamieszkał we mnie.

Przez 8 lat byłam zniewolona i tylko Jezus Chrystus potrafił mnie uratować. Dziś ludzie na ulicy nie poznają mnie, ponieważ zmiana mojego wyglądu – ale też mojego wnętrza – jest bardzo radykalna. Jest ona bezkompromisowa i niepozostawiająca cienia wątpliwości, bo to Jezus Chrystus wkroczył do mojego życia i zmienił je nie do poznania.

 

Natalia Witkowska

.

Share This