Najnowsze Teksty
POTĘGA KOŚCIOŁA ! (Listopad 2, 2018 7:44 pm)
GDY SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAJE (Listopad 2, 2018 7:41 pm)
Pamiętaj… (Październik 1, 2018 7:53 pm)
DAJ SOBIE POMÓC !!! (Październik 1, 2018 7:47 pm)
NIE BÓJ SIĘ I DZIAŁAJ !!! (Październik 1, 2018 7:36 pm)
NIE ZAPOMINAJ! (Wrzesień 11, 2018 7:06 am)
JESTEM… (Wrzesień 11, 2018 7:00 am)
NIE LICZ SIĘ Z RELIGIĄ !!! (Sierpień 28, 2018 1:47 pm)
ANTYCHRYSTUSOWOŚĆ !!! (Sierpień 28, 2018 1:39 pm)
ŻYJ NA MAKSA… (Lipiec 27, 2018 2:18 pm)


Duch Święty, owsianka i super ja

20 lipca 2016
...
1 288 Views

Stoję sobie przy kredensie i robię owsiankę. Taki fajny dzień, luźne myśli… Jakoś tak miło i miło. Myślę sobie:

„…Duchu Święty, ogarnęliśmy już sporo błędów w mojej duszy. Chyba jest już ze mną nieźle, co? Mam już wszystko ułożone i poustawiane jak trzeba…” Myślę sobie „…lubię owsiankę, lubię rozmawiać z Duchem Świętym… to będzie dobry dzień 🙂 ”…

Ale, że lubimy się z Duchem Świętym, poszłam o krok dalej … i poprosiłam Go, żeby pokazał mi, czy jest jeszcze coś we mnie do zmiany. Zadowolona z siebie i przekonana o mojej super postawie, dość śmiało wzięłam moją duszę na warsztat.. Nie minęły 3 minuty.. kiedy Duch Święty zaczął wskazywać RPOBLEMY do zmiany w moim życiu… jeden za drugim.. wyraźnie… w samo sedno… … i co? I pokuta przed owsianką… 🙂 porządek musi być 🙂

Nie chodzi wcale o to, że zobaczyłam jakoś NAGLE coś czego do tej pory w sobie nie widziałam.. Duch Święty „pokazał” mi, że tematy, które traktowałam jako normalne, jako część mojego charakteru, są NIEZBĘDNE do zmiany, jeśli chcę się dalej uświęcać.

Super ja + kolana + podłoga = uświęcenie w toku 🙂

To chyba tak jest…że na początku drogi z Bogiem, odpadają od nas grube kalibry, te wyraźnie zauważalne.. rażące.. przeszkadzające nam i tym dookoła nas.. z czasem jednak przychodzi pora na sprawy bardziej subtelne i niewidzialne na pierwszy rzut oka. Te, o których wiesz tylko Ty i Bóg.  Tylko od Ciebie zależy jak głęboko Go wpuścisz do swojego życia i jak bardzo otworzysz się na Jego prowadzenie, działanie i korektę. Tylko od Ciebie zależy czy wprowadzisz zmiany w dziedzinach, które On ci wskaże. Tylko Ty możesz je zbagatelizować lub OD RAZU się nimi zająć. Bo to TY, tak naprawdę, masz największy wpływ na zmiany w swoim życiu.

Zachęcam Ciebie, Ty który/-a czytasz ten wpis – bierz swoją duszę na warsztat z Duchem Świętym, a On wskaże Ci wszystko, czego potrzebujesz wyzbyć się ze swojego życia. Nikt nie jest tak łagodny, subtelny i przekonywujący jak  On.

Pytaj Go, słuchaj, pokutuj, wstawaj z kolan, uwielbiaj Boga i żyj świętym życiem.

Beata Zięcina

.

Share This